واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی > صفحه اصلی صفحه اصلی | تماس با ما | نقشه سایت
 
جمعه 29 فروردین 1393
   ورود
قابل توجه کلیه دانشجویان 

به منظور رفاه حال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و بهره مندی آنان از تسهیلات خرید کارت الکترونیکی ( یارانه ای ) کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، به اطلاع می رساند : کلیه دانشجویان متقاضی در صورت تمایل به ثبت نام جهت خرید کارت الکترونیکی یارانه ای کتاب می توانند از تاریخ 93/01/27 لغایت 93/02/05 با ورود به سامانه ثبت نام کارت الکترونیکی یارانه کتاب به آدرس الکترونیکی WWW.TIBF.NET ثبت نام نموده و با انتخاب یکی از شعب بانک صادرات ایران که در این سامانه اعلام گردیده است از تسهیلات مربوطه بهره مند گردند . ضمنا اعتبار موجود در کارت ها ششصد هزار ریال تعیین شده است که سیصد هزار ریال آن به عنوان (یارانه خرید کتاب) توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت خواهد شد.

شماره تلفن جدید دانشگاه 
لطفا تمامی اساتید و دانشجویان عزیز فقط با این تلفن با دانشگاه تماس حاصل فرمایند .

شماره تلفن جدید ( ویژه ) : 88042431

قابل توجه اساتید محترم واحد الکترونیکی 

قابل توجه اساتید محترم واحد الکترونیکی

لطفا با مراجعه به پنل اتوماسیون خود و دریافت فایل ها و نرم افزارها اقدام به برگزاری کلاس ها آنلاین خود در سیستم مدیریت یادگیری (LMS) خود نمایید.

استاد محترم واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی خواهشمند است تا مورخ 92/12/05 فرم ثبت اطلاعات اساتید را از سایت قسمت کارگزینی هیات علمی دریافت و آنرا تکمیل کرده و به آدرس پستیAP@IAUEC.AC.IR ارسال نمایند.

دریافت راهنما

هرگونه سوال و مشکل خود در زمینه عدم ورود به سیستم اتوماسیون ، ثبت نمره و اعتراض دانشجویان را با ایمیل support@iauec.ac.ir در تماس باشید .

اطلاعیه 

قابل توجه دانشجویان ورودی مهر 92 و ماقبل
به استثنای دانشجویان جدید الورود

بدینوسیله به اطلاع می رساند کلاس های نیمسال دوم از روز شنبه 92/11/26 تشکیل می شود.


 


توصیه های مقام معظم رهبری
به دانشجویان

 

ÇíÇå ÇØáÇÚ ÑÓÇäí ãÞÇã ãÚÙã ÑåÈÑí

ÓÇíÊ ÑíÇÓÊ ÌãåæÑí

ÓÇíÊ ÓÇÒãÇä ãјÒí ÏÇäԐÇå ÂÒÇÏ ÇÓáÇãí

˜Çäæä ÝÇÑÛ ÇáÊÍÕíáÇä

نهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 
سومین همایش ملی چالش ها و ضرورتهای تحول در نظام اداری ایران 
آمار بازدیدکنندگان 
اطلاعیه مهم 

اطلاعیه

حوزه پژوهش واحد الکترونیکی در نظر دارد اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی تحت عنوان " پروپوزال نویسی" بصورت آنلاین نماید. لذا با توجه به محدودیت ظرفیت، کلیه دانشجویانی که تمایل به شرکت در کارگاه مذکور را دارند، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آن به حوزه پژوهش به آدرس researchcenter@iauec.ac.ir اقدام نمایند.

زمان ثبت نام : 93/01/28 لغایت 93/02/05

تاریخ برگزاری دوره متعاقباً اعلام خواهد شد. ضمناً، شرکت در کارگاه آموزشی رایگان می باشد.

سرفصل مطالب

آخرین اخبار 
 

قابل توجه متقاضیان ورود به مقطع کارشناسی ارشد

به اطلاع متقاضیان ورود به مقطع کارشناسی ارشد می رساند تحصیل در رشته های واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی بصورت مجازی و صرفا از طریق سامانه آموزش مجازی(از طریق اینترنت) بوده و نیاز به حضور دانشجویان در واحد آموزشی نمی باشد. کلیه علاقه مندان ورود به مقطع کارشناسی ارشد در هریک از رشته-گرایش های ٥٠ گانه این واحد در سراسر کشور می توانند با ثبت نام در آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرش بصورت مجازی(از راه دور) ادامه تحصیل دهند. مدرک تحصیلی واحد الکترونیکی همانند دوره های حضوری بوده و از طرف دانشگاه آزاد اسلامی صادر می گردد.


 
راه اندازی مجله IJISSM در واحد الکترونیکی 

گالری تصاویر 
اطلاعیه مهم 

به اطلاع اساتید و دانشجویان محترم می رساند

مجله واحد الکترونیکی تحت عنوان (International Journal of Information, Security and System Management (IJISSM در پایگاه های اطلاعاتی ISC و SID نمایه شده است.
ورود به زیر سیستم ها
لینک های مفید دانشگاه
 
Islamic Azad University E-Campus