واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی > صفحه اصلی صفحه اصلی | تماس با ما | نقشه سایت
 
چهار شنبه 3 اردیبهشت 1393
   ورود
روزبزرگداشت شیخ بهایی؛ روزملی کارآفرینی 
قابل توجه کلیه دانشجویان 

به منظور رفاه حال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و بهره مندی آنان از تسهیلات خرید کارت الکترونیکی ( یارانه ای ) کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، به اطلاع می رساند : کلیه دانشجویان متقاضی در صورت تمایل به ثبت نام جهت خرید کارت الکترونیکی یارانه ای کتاب می توانند از تاریخ 93/01/27 لغایت 93/02/05 با ورود به سامانه ثبت نام کارت الکترونیکی یارانه کتاب به آدرس الکترونیکی WWW.TIBF.NET ثبت نام نموده و با انتخاب یکی از شعب بانک صادرات ایران که در این سامانه اعلام گردیده است از تسهیلات مربوطه بهره مند گردند . ضمنا اعتبار موجود در کارت ها ششصد هزار ریال تعیین شده است که سیصد هزار ریال آن به عنوان (یارانه خرید کتاب) توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت خواهد شد.

شماره تلفن جدید دانشگاه 
لطفا تمامی اساتید و دانشجویان عزیز فقط با این تلفن با دانشگاه تماس حاصل فرمایند .

شماره تلفن جدید ( ویژه ) : 88042431

قابل توجه اساتید محترم واحد الکترونیکی 

قابل توجه اساتید محترم واحد الکترونیکی

لطفا با مراجعه به پنل اتوماسیون خود و دریافت فایل ها و نرم افزارها اقدام به برگزاری کلاس ها آنلاین خود در سیستم مدیریت یادگیری (LMS) خود نمایید.

استاد محترم واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی خواهشمند است تا مورخ 92/12/05 فرم ثبت اطلاعات اساتید را از سایت قسمت کارگزینی هیات علمی دریافت و آنرا تکمیل کرده و به آدرس پستیAP@IAUEC.AC.IR ارسال نمایند.

دریافت راهنما

هرگونه سوال و مشکل خود در زمینه عدم ورود به سیستم اتوماسیون ، ثبت نمره و اعتراض دانشجویان را با ایمیل support@iauec.ac.ir در تماس باشید .

اطلاعیه 

قابل توجه دانشجویان ورودی مهر 92 و ماقبل
به استثنای دانشجویان جدید الورود

بدینوسیله به اطلاع می رساند کلاس های نیمسال دوم از روز شنبه 92/11/26 تشکیل می شود.


 


توصیه های مقام معظم رهبری
به دانشجویان

 

ÇíÇå ÇØáÇÚ ÑÓÇäí ãÞÇã ãÚÙã ÑåÈÑí

ÓÇíÊ ÑíÇÓÊ ÌãåæÑí

ÓÇíÊ ÓÇÒãÇä ãјÒí ÏÇäԐÇå ÂÒÇÏ ÇÓáÇãí

˜Çäæä ÝÇÑÛ ÇáÊÍÕíáÇä

آمار بازدیدکنندگان 
اطلاعیه مهم 

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی بهمن 1392

به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که پیش ثبت نام اینترنتی انجام داده ولی تاکنون نسبت به احراز هویت و تشکیل پرونده فیزیکی اقدامی ننموده اند می رساند ، لازم است تا تاریخ 93/02/25 مدارک مشروحه ذیل را به آدرس : تهران میدان ونک خیابان ملاصدرا شیراز جنوبی کوچه سرو پلاک 7 حضوراً ارائه نمایند.

  1. اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه ( دو سری)
  2. اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)( دو سری)
  3. اصل و تصویر کارت پایان خدمت برای برادران (پشت و رو ) ( دو سری)
  4. ارائه فرمهای تکمیل شده پیوست
  5. 6 قطعه عکس ( 4× 3 جدید )
  6. اصل مدرک کارشناسی (گواهینامه موقت دارای تاریخ اعتبار یا دانشنامه ) به همراه دوسری کپی
  • دانشجویانی که امکان مراجعه حضوری برایشان مقدور نمی باشد می بایست فقط تصویر مدارک  ذکر شده در ردیف های  1 الی 3  را  پس از اینکه در یکی از دفترخانه های اسناد رسمی ممهور به مهر برابر اصل نمودند، به همراه اصل مدارک مندرج در ردیف های 4 الی6 حداکثر تا تاریخ   93/02/20 از طریق پست پیشتاز به آدرس تهران صندوق پستی (6671- 19395) ارسال نمایند.
  • بدیهی می باشد عدم تحویل یا ارسال مدارک فوق تا تاریخ ذکر شده موجب جلوگیری از صدور کارت ورود به جلسه و محرومیت از شرکت در امتحانات پایان نیمسال خواهد گردید.
  • بدیهی می باشد عدم تحویل یا ارسال مدارک فوق تا تاریخ ذکر شده موجب جلوگیری از صدور کارت ورود به جلسه و محرومیت از شرکت در امتحانات پایان نیمسال خواهد گردید.

دریافت پیوست

آخرین اخبار 
 

قابل توجه متقاضیان ورود به مقطع کارشناسی ارشد

به اطلاع متقاضیان ورود به مقطع کارشناسی ارشد می رساند تحصیل در رشته های واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی بصورت مجازی و صرفا از طریق سامانه آموزش مجازی(از طریق اینترنت) بوده و نیاز به حضور دانشجویان در واحد آموزشی نمی باشد. کلیه علاقه مندان ورود به مقطع کارشناسی ارشد در هریک از رشته-گرایش های ٥٠ گانه این واحد در سراسر کشور می توانند با ثبت نام در آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرش بصورت مجازی(از راه دور) ادامه تحصیل دهند. مدرک تحصیلی واحد الکترونیکی همانند دوره های حضوری بوده و از طرف دانشگاه آزاد اسلامی صادر می گردد.


 
راه اندازی مجله IJISSM در واحد الکترونیکی 

گالری تصاویر 
اطلاعیه مهم 

به اطلاع اساتید و دانشجویان محترم می رساند

مجله واحد الکترونیکی تحت عنوان (International Journal of Information, Security and System Management (IJISSM در پایگاه های اطلاعاتی ISC و SID نمایه شده است.
ورود به زیر سیستم ها
لینک های مفید دانشگاه
 
Islamic Azad University E-Campus